DYREKCJA
linia

Katarzyna Krüger - Szczot
Dyrektor
biologia
Aldona Wdowiak
v-dyrektor
wiedza o społeczeństwie, historia
NAUCZYCIELE
linia

Dorota Bartkowiak
matematyka, wychowawca klasy 2b
Anna Bartniczak
świetlica
Marzena Briks-Beyer
język polski, wychowawca klasy 7e
Anna Budnik
doradca zawodowy
Wojciech Chmielewski
matematyka
Izabela Chołody
pedagog
wychowanie do życia w rodzinie
Marta Domagała
język angielski, wychowawca klasy 7a
Aleksandra Geburczyk
język angielski, język niemiecki
Lech Graduszewski
fizyka
Mariola Janus
język polski, wychowawca klasy 3b
Agata Józefowicz
informatyka, matematyka, wychowawca klasy 3d
Lucyna Jóźwiak
wychowanie fizyczne
Marcin Jóźwiak
wychowanie fizyczne
Iwona Kaczmarek
biologia
Marzena Kasendra-Filipiak
język polski, wychowawca klasy 2c
Halina Kazmucha
matematyka
Barbara Komorowska
j. polski, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, wychowawca klasy 2d
Agnieszka Krupa
język niemiecki, wychowawca klasy 7b
Dorota Kubicka
etyka
Dorota Kubicka
etyka
Izabela Kuczewska
geografia
Gniewomir Kujawa
religia
Małgorzata Kusznir-Mądra
wychowanie fizyczne
Tomasz Lewandowski
język francuski
Jan Łączkowski
wychowanie fizyczne
Aleksandra Łodzia-Ponińska
język angielski
Anita Michalak
język francuski
Małgorzata Mierzejewska
historia, wychowawca klasy 2e
Joanna Olejniczak
język angielski, wychowawca klasy 3f
Jarosław Piersiala
język angielski, wychowawca klasy 7c
Ewa Pietrucha
matematyka
Agnieszka Schneider
język polski
Sandra Schulz
fizyka, wychowawca klasy 7d
Beata Skrzypińska
matematyka, wychowawca klasy 3c
Monika Słomian
informatyka, matematyka
Katarzyna Słowek
zajęcia artystyczne, plastyka
Felicja Szałapska
wychowanie fizyczne
Bernadetta Szarowska
historia
Monika Szwedziak
chemia
Maciej Śliwiński
religia
Daria Tomasik-Liberacka
edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1a
Marta Truszyńska
wychowanie fizyczne
Agata Wylegała
geografia, EDB
Lidia Zarańska
chemia, wychowawca klasy 3e
Beata Zdunek
język polski, wychowawca klasy 2a
Karolina Zielińska
psycholog
Łukasz Zmuda
zajęcia techniczne, informatyka