Świetlica

24 lutego obchodziliśmy tłusty czwartek, jednak czy wiesz skąd wzięło się to święto? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu :)

kolorowy pączek

pączki z napisem tłusty czwartek

Zobacz więcej z LUTY: Tłusty czwartek - mniam!


LUTY: DZIEŃ KOTA!

2022-02-21

17 lutego obchodziliśmy w naszej świetlicy ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA - z tej okazji nasi uczniowie wykonali prace plastyczne, które ukazały ich wymarzonego kociaka.

Wywiesiliśmy wszystkie prace na naszej szkolnej gazetce. Jak zawsze są piękne :)

Poniżej kociak Pani Klaudii - nazywa się Fifi :) portret rudego kota

rysunki kotów

Zobacz więcej z LUTY: DZIEŃ KOTA!


Walentynki już tuż, tuż. Z tej okazji i w naszej świetlicy wykonywaliśmy prace związane z tą tematyką. Jak wiecie... nie tylko starsi się zakochują! Bardzo chętnie pomagaliśmy w przygotowaniach tych pięknych kartek z wyznaniami :)

napis walentynki i obrazki

pudelko z serduszkami

dzieci wycinaja

Zobacz więcej z LUTY: Święto zakochanych :)


Bezpieczne ferie!

2022-01-26

Kochani, ferie jeszcze trwają ale nie zapominajcie, że widzimy się już niedługo w szkole! Macie wrócić do nas cali i zdrowi :)

Pamiętajcie o zasadach bezpiecznego wypoczynku, szczególnie podczas uprawiania sportu zimowego! bałwan z napisem bezpieczne ferie szkolna gazetka z zasadami bezpiecznych ferii

DO ZOBACZENIA W PONIEDZIAŁEK!

Zobacz więcej z Bezpieczne ferie!


Wiadomo nie od dziś, że nasza świetlica słynie głównie z tego, że tworzą się w niej piękne prace związane z przeróżną tematyką. Zainspirowała nas i nasze dzieciaki zima, więc powstał konkurs o tej tematyce! Po feriach zostaną ogłoszone wyniki na najciekawszą pracę! My nie możemy się doczekać, a Wy?...

Zobacz więcej z Nasza szkolna gazetka z pracami plastycznymi.