Wydarzyło się w naszej szkole w roku szkolnym 2018/2019

Czerwiec to zawsze miesiąc podsumowań i wyróżnień. Nie inaczej jest w Szkole Podstawowej nr 2 w Skórzewie. W ciągu roku szkolnego nauczyciele wychowania fizycznego, wraz z uczniami, brali udział w ponad 30 zawodach sportowych organizowanych w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej - Szkolnego Związku Sportowego. Tak duża ilość zawodów daje wiarę w młodzież, która dość aktywnie uczestniczy w zajęciach dodatkowych, które staramy się organizować ze wszystkich nam dostępnych i możliwych do przeprowadzenia w (...)
14 czerwca 2019
Rok szkolny 2018/2019 dobiega końca. Był to bardzo dobry rok dla matematyków z naszej szkoły. Wielu z Was brało udział w organizowanych na terenie szkoły konkursach. Nie zawsze udawało się Wam wygrać, osiągnąć wymarzony wynik. Zawsze jednak były chęci i zapał. Za cały rok z zmaganiami i łamigłówkami matematycznymi bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy!!! Na szczególną uwagę zasługuje trójka chłopców: Marcin Krzewiński, Jakub Stachowski oraz Antoni Krawiecki. Uczniowie w tym roku szkolnym za wybitne osiągnięcia w (...)
14 czerwca 2019
Mamy ogromny zaszczyt poinformować, że w dniu dzisiejszym uczeń klasy 7b Antoni Krawiecki zdobył I miejsce w finale Internetowej Ligi Łamigłówkowej organizowanej przez Centrum Popularyzacji Matematyki SIGNUM działającej przy Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej. „Internetowa Liga Łamigłówkowa” to dobra matematyczna zabawa i trening „szarych komórek”. Konkurs odbywał się po raz trzeci. Liga Łamigłówkowa została objęta patronatem Białostockiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Matematycznego. Konkurs odbył (...)
11 czerwca 2019
Za nami kolejny, już VII Szkolny Turniej Gier Planszowych! Zwycięzcą tegorocznej edycji został Jakub Stachowski z VIIIB, a drugie miejsce przypadło w udziale Zuzannie Jelonek z klasy IIIE. Rada Rodziców, jak zwykle, ufundowała nagrody rzeczowe, gry planszowe, dla zwycięzców, którzy już w wakacje mogą rywalizować z najbliższymi podczas wspólnego grania.
5 czerwca 2019
30 i 31 maja uczniowie klas 8b i 3c zwiedzali Łódź i Warszawę. W Łodzi zwiedzili Muzeum Kinematografii i Muzeum Animacji SE-MA-FOR oraz słynną Łódzką Szkołę Filmową. Zobaczyli najpiękniejsze zakątki miasta m.in. ulicę Piotrkowską, Pałac Poznańskiego oraz Rezydencję Książęcy Młyn. Wieczorem w Teatrze Małym znajdującym się na terenie centrum handlowo-usługowo-rozrywkowym Manufaktura obejrzeli komedię kryminalną "To nie była piąta, to była dziewiąta". W Warszawie najpierw wzięli udział w warsztatach (...)
3 czerwca 2019