Wydarzyło się w naszej szkole w roku szkolnym 2018/2019

Nasz coroczny Koncert Walentynkowy!
14 lutego 2019
Skażona woda, niedobory jedzenia i wzrastający poziom skażenia powietrza. Zmutowane zwierzęta, radioaktywna chmura i zepsute wyposażenie. Ten postapokaliptyczny klimat towarzyszył nam podczas kolejnego spotkania z planszówkami. Nie wszyscy ocaleni zostali ocaleni. Aż strach pomyśleć co się wydarzy podczas kolejnego wspólnego grania bez prądu:)
13 lutego 2019
W bieżącym roku szkolnym uczniowie wszystkich klas mają możliwość uczestnictwa w programie profilaktycznym Trzeci elementarz czyli program siedmiu kroków. Celem zajęć jest pokazanie perspektyw zdrowego stylu życia i drogi do osobistych satysfakcji bez używania alkoholu i innych substancji psychoaktywnych, wskazanie możliwości unikania zagrożeń i sposobów radzenia sobie z nimi oraz wytrenowanie kilku ważnych umiejętności życiowych: • odmawiania • satysfakcjonującej zabawy bez sięgania po środki uzależniające • (...)
13 lutego 2019
12 lutego 2019 roku o godz. 9:00 odbył się dedykowany uczniom klas siódmych i ósmych pierwszy etap Wojewódzkiego Konkursu Matematyka bez pamiętnika. Konkurs objęty jest Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy matematycznej wśród uczniów, doskonalenie nauczycieli i wspieranie talentów matematycznych. Konkurs posiada nietypową formę, ponieważ uczeń w nim startujący nie korzysta z wcześniej zdobytej wiedzy. Jest w nim na etapie (...)
12 lutego 2019
7 lutego 2019 r. klasa 3c objęta patronatem UAM Wydział Chemii odbyła kolejne zajęcia laboratoryjne w pracowni chemicznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uczniowie otrzymywali i badali substancje gazowe takie jak tlenek węgla(IV) oraz acetylen (etyn). Przed zajęciami laboratoryjnymi wysłuchaliśmy wykładu na temat wody prof. Lechosława Łomozika.
10 lutego 2019