Wydarzyło się w naszej szkole w roku szkolnym 2016/2017

23 czerwca 2017
Zakończenie Roku Szkolnego klas III
23 czerwca 2017
Apel podsumowujący II sem.
22 czerwca 2017
W czwartek 22 czerwca odbyła się w naszym gimnazjum kolejna już edycja pokazu talentów. „Mam talent” jest okazją do zaprezentowania swoich umiejętności, nie tylko muzycznych, artystycznych, czy sportowych. Wystąpić może każdy, kto z pasją rozwija swoje zdolności. W tym roku usłyszeliśmy kilka piosenek i utworów na pianino, zobaczyliśmy pokazy taekwondo olimpijskiego, gimnastyki, kuglarstwa, piłki nożnej i tańca towarzyskiego oraz wysłuchaliśmy recytacji prozy. Od uczestników dowiedzieliśmy się, że chociaż rozwijanie (...)
22 czerwca 2017
21 czerwca zgodnie z tradycją szkoły odbyła się Gala Staśków. W tym roku szkolnym uroczystość tę przygotowały wychowawczynie klas trzecich czyli p. Iwona Kaczmarek, p. Agata Wylegała, p. Bernadeta Szarowska, p. Paulina Paprocka i p. Agnieszka Krupa. Staśka w kategorii Gracja odebrała Laura Hinc z klasy 3e, dżentelmenem wybrany został Dawid Słowik również z klasy 3e. Najlepszy szkolny aktor i konferansjer to Paweł Adamczewski z klasy 3a. Sportowcem roku została Dominika Barczyk z klasy 3a. W kategorii Omnibus najlepszy okazał (...)