Wydarzyło się w naszej szkole w roku szkolnym 2017/2018

22 czerwca 2018
Za nami VI Szkolny Turniej Gier Planszowych! Uczniowie z różnych klas rywalizowali w gry, które poznawali w kończącym się roku szkolnym. Pierwsze miejsce zajął Maksym Hajduk z klasy IIIe, drugie Zuzanna Jelonek z IIe, a trzecie Filip Pędowski z IIc. Najszczersze gratulacje!!
14 czerwca 2018
We wtorek 12.06, klasa 7c odbyła wycieczkę do Poznania:) Najpierw uczestniczyła w zwiedzaniu gmachu Sądu Rejonowego, w ramach programu „Sędziowie dzieciom i młodzieży”, gdzie mogła z bliska obejrzeć pracę sędziego, i wziąć udział w minirozprawie. Następnie dała się zamknąć w Escape Roomie, podzielona na pięć pokoi ze wszech miar próbowała wydostać się z nich w ciągu 60 minut. A na koniec słodka niespodzianka – lody!!!
12 czerwca 2018
4 czerwca 2018 r. odbył się Dzień Sportu w naszej szkole. Uczniowie uczestniczyli w indywidualnych konkurencjach oraz bili rekordy szkoły w rzucie do kosza, żonglerką piłką nożną i przeskakiwali przez skakankę. W ramach Ignacjady odbył się Turniej Piłki Ręcznej o puchar dyrektora szkoły. Zwycięzcą okazała się klasa 2a. Gratulujemy!
4 czerwca 2018
W ostatnie dni maja uczniowie klasy 3b, 3c oraz 3e uczestniczyli w wycieczcie rekreacyjno-krajoznawczej nad morze. Zwiedzaliśmy Pobierowo, Pustkowo, Międzyzdroje, Świnoujście oraz Kołobrzeg. Pogoda była super, a humor dopisał wszystkim uczestnikom i wychowawcom. Zadowoleni i wypoczęci wróciliśmy do Skórzewa. Wyjazd zaliczamy do udanych.
1 czerwca 2018