Wydarzyło się w naszej szkole w roku szkolnym 2017/2018

Z okazji Światowego Dnia Książki uczniowie świetlicy przynieśli swoje ulubione książki. Dzieci słuchały ciekawych historii bohaterów literackich a chętne osoby wykonały projekt okładki do wybranej książki oraz zakładki.
26 kwietnia 2018
Ćwiczenie musztry wojskowej przed otwarciem ronda Powstańców Wielkopolskich.
26 kwietnia 2018
Trzej nasi uczniowie Antoni Nowak (2c), Filip Bartkowiak (2c) oraz Wojciech Stuchlak (2b)w dniu 24 kwietnia br.w auli UAM otrzymali wyróżnienie na Gali Finałowej konkursu Patria Nostra za krótkometrażowy film/animacje o tematyce historycznej.
25 kwietnia 2018
Uczennica klasy 3d Maja Nadarzyńska uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego i dnia 16 kwietnia 2018 r. odebrała z rąk Wielkopolskiego Kuratora Oświaty p.Elżbiety Leszczyńskiej zaświadczenia dla laureata. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
22 kwietnia 2018
Egzamin 2018