Wydarzyło się w naszej szkole w roku szkolnym 2017/2018

Egzamin 2018
21 kwietnia 2018
12 kwietnia uczniowie klas siódmych pojechali na wycieczkę do Warszawy. W Centrum Nauki Kopernik pogłębili wiedzę z dziedziny nauk przyrodniczych, poprzez samodzielne wykonanie doświadczeń na interaktywnych wystawach. W Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej obserwowali obrady z galerii Sali Posiedzeń Sejmu, wzięli udział w wykładzie w Sali Wszechnicy Sejmowej oraz obejrzeli znajdującą się tam wystawę. Zwiedzili również wybudowany w latach 2008-2011 Stadion Narodowy. Mieli okazję poczuć się jak kibic, podziwiając akustykę (...)
13 kwietnia 2018
Lekcja chemii dla uczniów z Francji
27 marca 2018
Dzień Otwarty
14 marca 2018
Jak co roku, w poniedziałek 12 marca, odbył się w naszej szkole pokaz historyczny. Tym razem grupa rekonstrukcyjna zaprezentowała ”żywą lekcję historii” pod tytułem „Niepodległa”. Na poważnie i na wesoło uczniowie poznali najważniejsze problemy i osiągnięcia II Rzeczpospolitej. Mogli również wcielić się w wybitne postacie tego okresu. Po pokazie uczniowie mieli możliwość przyjrzenia się bliżej autentycznym eksponatom i zaspokojenia swojej ciekawości poprzez zadawanie pytań prowadzącym pokaz.
12 marca 2018