Wydarzyło się w naszej szkole w roku szkolnym 2017/2018

W związku ze zbliżającym się Dniem Zadusznym, uczniowie klas 3E i 3F udali się na Cmentarz Zasłużonych Wielkopolan na Wzgórzu św. Wojciecha w Poznaniu. Poznali historię nekropoli sięgającą początków XIX w. oraz odwiedzili groby wielu wybitnych mieszkańców naszego regionu.
2 listopada 2017
27 października 2017r. uczniowie klasy 3d podczas warsztatów Biblioteka Wyobraźni zorganizowanych przez Stowarzyszenie Artystyczno-Edukacyjne MAGAZYN oraz Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu uczestniczyli w dwóch warsztatach. My story, warsztat prowadziła Natalia Kołacz oraz W poziomie, który prowadził Mateusz Pietrowski. Poniżej kilka wypowiedzi uczniów o zajęciach: Były to bardzo ciekawe i twórcze lekcje, na których robiliśmy plakaty lub makiety oraz układaliśmy do nich różne historie. Myślę, że te zajęcia pokazały nam, (...)
27 października 2017
Dzień przed Dniem Nauczyciela na uczniów klas siódmych czekała niespodzianka, przygotowana przez starszych kolegów i koleżanki, czyli przyjęcie do grona uczniów naszej szkoły. Wesołe zadania przygotowały klasy gimnazjalne. I tak nowi uczniowie zaprezentowali swoje talenty taneczne, a niektórzy nawet baletowe. Wykazali się wiedzą ze znajomości szkoły i niestraszny był im numer sali, w której mieści sie pracownia chemiczna. Potem ujawnili oryginalne talenty plastyczne, rysując w dowolnej konwencji, portret swojego wychowawcy. Potem (...)