Wydarzyło się w naszej szkole w roku szkolnym 2017/2018

Przejdź do strony

15 stycznia 2018 odbył się apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2017/2018. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego gratulowali osiągnięć nie tylko edukacyjnych uczniom naszej szkoły: Maria Hupało z 3d zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu o antyku pod patronatem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Maja Nadarzyńska z 3d zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego pod patronatem Kuratoriom Oświaty. Magdalena Augustyniak z 3e zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Konkursu (...)
16 stycznia 2018
Szanowni Państwo, Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem pragnie serdecznie podziękować wszystkim – Rodzicom, klasom i ich wychowawcom i wszystkim pracownikom szkoły, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji „Szlachetna Paczka 2017”. Państwa zaangażowanie i wsparcie przyniosło niesamowite efekty. Bardzo dziękujemy za przepyszne ciasta, które mogliśmy sprzedawać w czasie trwania Kawiarenki Mikołajkowej. Dochód również przeznaczony był na potrzeby akcji. Bardzo serdecznie dziękujemy!!! Poniżej zamieszczamy (...)
22 grudnia 2017
01 grudnia 2017 r. uczniowie klasy 3e, objętej w roku szkolnym 2017/2018 patronatem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydziału Chemia, uczestniczyli w pierwszych laboratoryjnych zajęciach pod nazwą "Kryminalna chemia". Zajęcia prowadzili: dr Małgorzata Bartoszewicz oraz dr Grzegorz Krzyśko. Uczniowie podczas zajęć: • uczyli się odczytywać linie papilarne własnych odcisków palców; • poznali metody pracy stosowane w antropologi sądowej do określania charakterystyki sprawcy - płci, wzrostu, pochodzenia etnicznego; • (...)
4 grudnia 2017
W piątek 1. grudnia grupa naszych uczniów udała się na dość nietypową wycieczkę… Nietypową, bo do wioski leżącej tuż za miedzą – Dąbrówki. Nietypową, bo do kawiarni – Kawiarnia Parkova. I wreszcie nietypową, bo niczego się tam nie zwiedzało – Roboty Planszowe. Ot, cała wycieczka polegała na wzięciu udziału w cotygodniowym planszówkograniu:) I udało się zrealizować cele wycieczki w stu procentach. Graliśmy w gry dwu-, trzy-, cztero-, sześcio-, ośmio-, i dziesięcioosobowe, ekonomiczne, familijne, blefu, edukacyjne (...)
3 grudnia 2017
Z okazji 60-lecia Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Ciężkowicach nasza szkoła została zaproszona na uroczystości rocznicowe. Odbyły się one w dniach 16-18 listopada. Po wielogodzinnej podróży zakwaterowaliśmy się w Willi u Kazika. Następnego dnia wzięliśmy udział we Mszy św. w Kościele parafialnym w Ciężkowicach, skąd udaliśmy się na uroczystość jubileuszową 60-lecia ZSOiZ. Po części oficjalnej i występach, zostaliśmy zaproszeni na poczęstunek. Tego samego dnia zwiedziliśmy (...)
29 listopada 2017

Przejdź do strony

Wydarzenia z następujących lat
Jak powstawała nasza szkoła
linia
Zobacz jak powstawał budynek naszej szkoły.