Wydarzyło się w naszej szkole w roku szkolnym 2018/2019

Z okazji “Dnia Misia” świetliki wzięły udział w zorganizowanym przez świetlicę szkolną konkursie plastycznym pt. “Mój Pluszowy Miś”. Uczniowie wykonali przepiękne portrety swoich ulubionych pluszowych misiów. Prace były pomysłowe i różnorodne. Dzieci wykazały się starannością i zastosowały wiele ciekawych technik plastycznych. Na zwycięzców czekały miłe nagrody. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz drobne upominki. Dziękujemy świetlikom za wspólną dobrą zabawę, gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych (...)
8 stycznia 2019
W grudniu świetlica szkolna zorganizowała konkurs na „Najpiękniejszą ozdobę choinkową” dla uczniów klas I i II Szkoły Podstawowej. Wszystkie prace były pięknie i starannie wykonane. Dzieciom nie zabrakło oryginalnych pomysłów. Wybór tych najpiękniejszych był bardzo trudny. Po naradzie i dokładnej ocenie każdej pracy, jury wyłoniło zwycięzców. Wyniki konkursu: I miejsce: Nina Kotłowska – klasa Ib, Zuzanna Bobel – klasa IIa II miejsce: Antonina Antkowiak – klasa Ib III miejsce: Martyna Beierlein (...)
6 stycznia 2019
Jasełka szkolne
23 grudnia 2018
19 grudnia klasa 7b udała się na wycieczkę do Poznania. Byliśmy w Bibliotece Raczyńskich, gdzie podczas oprowadzania po gmachu wysłuchaliśmy krótkiego wykładu o historii Biblioteki i jej współczesnym funkcjonowaniu. Wychodząc z Biblioteki Raczyńskich spacerem obok Bazaru, gdzie zapoznaliśmy się z historią wystąpienia Ignacego Jana Paderewskiego udaliśmy się do gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej, gdzie mogliśmy zobaczyć wystawę „Wielkopolanie u progu wolności”. Wystawa prezentuje wybrane wspomnienia i pamiątki powstańców (...)
19 grudnia 2018
Od września, uczniowie edukacji wczesnoszkolnej uczestniczą w koncertach prowadzonych w Naszej szkole przez agencję ArtAndMusic. Cykl 9 koncertów przewidzianych na cały rok szkolny to przedstawienia o różnorodnej tematyce. Różnorodność przedstawianych podczas roku tematów, instrumentów, form muzycznych oraz kultur pozwala dzieciom poznawać otaczający świat. Cykliczność, będąca ważnym elementem edukacji, utrwala poznane pojęcia muzyczne, nazwy instrumentów oraz tańców.
12 grudnia 2018