Wydarzyło się w naszej szkole w roku szkolnym 2018/2019

Wycieczka klasy 8a i 8c
28 listopada 2018
27 listopada świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyniosły swoje ulubione misie: małe, duże, bure, kolorowe, milutkie, z kokardką czy w kubraczku. Świetliki poznały historię pluszowego misia, układały puzzle oraz rozwiązywały zagadki dotyczące bajkowych misiów. Nie zabrakło prac plastyczno-technicznych oraz wspólnej zabawy z misiami przy muzyce. Cały dzień upłynął nam w ciepłej i przyjaznej atmosferze.
27 listopada 2018
22 listopada w świetlicy szkolnej obchodziliśmy „Dzień Kredki”. Z tej okazji odbyły się zabawy z kredkami w roli głównej. Świetliki wykonały prace plastyczne kredkami oraz układały wzory z kredek według własnego pomysłu. Z zaciekawieniem dzieci obejrzały też krótki film, o tym jak produkowane są kredki. Był to miły dzień, pełen kolorów i dobrej zabawy.
22 listopada 2018
14 listopada klasa 8b w ramach programu POZnaj Ławicę odwiedziła Port Lotniczy w Poznaniu. Uczniowie zwiedzili terminal pasażerski i przeszli tzw. „ścieżkę pasażera”. Otrzymali okazjonalne karty pokładowe przy stanowisku check-in, następnie zostali zapoznani z zasadami obowiązującymi w trakcie kontroli bezpieczeństwa oraz przeszli taką kontrolę, by dostać się do hali odlotów. Tam mieli okazję zobaczyć salon Business Executive Lounge. Uczestnicy wycieczki dowiedzieli się również, w jaki sposób bagaż dostaje (...)
15 listopada 2018
Obchody Święta Niepodległości-śpiewanie hymnu