Wydarzyło się w naszej szkole w roku szkolnym 2018/2019

15 marca br dziesięciu uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie Horyzonty Matematyki. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczeń klasy 7b Marcin Krzewiński zajął 3 miejsce pokonując około 200 uczniów z innych wielkopolskich szkół. Wielkie gratulacje! Poza Marcinem naszą szkołę mieli zaszczyt reprezentować: Izabela Berger, Karolina Ball, Antoni Krawiecki, Jakub Stachowski, Stanisław Pogonowski, Adam Witek, Krzysztof Jańczak, Igor Mastalerz oraz Jędrzej Ludwiczak. Konkurs odbył się na Wydziale Matematyki (...)
15 marca 2019
Uczniowie naszej szkoły: Jakub Stachowski, Adam Witek, Krzysztof Jańczak, Kamil Mścisz oraz Igor Mastalerz 14 marca wzięli udział w II edycji Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego dla klas 8 szkół gminy Dopiewo i okolic. Z wielką satysfakcją informujemy, że chłopcy zajęli wysokie miejsca. Jakub Stachowski został zwycięzcą w swojej kategorii i zajął pierwsze miejsce. Krzysztof Jańczak zajął miejsce trzecie, a Adam Witekczwarte. Drużynowo chłopcy zajęli pierwsze miejsce. Bardzo gratulujemy i życzymy dalszych (...)
14 marca 2019
Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły: Kinga Augustyniak, Kacper Jaskuła, Antoni Krawiecki, Marcin Krzewiński, Inga Roszak-Thielman, Jakub Stachowski oraz Mateusz Wojciechowski wzięli udział i swoim bardzo dobrym wynikiem osiągnęli rezultat, który zakwalifikował ich do udziału w Finale Memoriału Urszuli Marciniak. Finał Memoriału Urszuli Marciniak odbędzie się 24 marca (niedziela) 2019 roku na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Serdecznie gratulujemy
11 marca 2019
3 marca 2019 r. oddział gimnazjalny klasy 3c pod patronatem UAM realizował projekt edukacyjny „Chemia w sporcie”. Podczas Akademii Uczniowskiej w murach UAM, przedstawiciele klasy zaprezentowali przed komisją pozyskane wiadomości: Definicja dopingu Historia dopingu Lista substancji zabronionych w sporcie Wiadomości chemiczne z zakresu budowy, właściwości i mechanizmów działania substancji zabronionych Substancje wspomagające dietę/suplementy diety Kodeks antydopingowy Zapobieganie dopingowi System kontroli (...)
10 marca 2019
5 marca 27 uczniów naszej szkoły wzięło udział w etapie szkolnym Memoriału Urszuli Marciniak. Są to otwarte zawody w rozwiązywaniu łamigłówek diagramowych. Celem postawionym sobie przez Organizatorów jest popularyzacja matematyki, zadań logicznych, łamigłówek matematycznych i logicznych zarówno wśród uczniów, studentów jak i innych osób zainteresowanych matematyką i rozwijania swoich umiejętności matematycznych. Szczególnym celem stawianym przez Organizatorów jest upamiętnienie Urszuli Marciniak -założycielki pierwszego (...)
7 marca 2019