Wydarzyło się w naszej szkole w roku szkolnym 2018/2019

Przejdź do strony

W pierwszym tygodniu ferii zimowych uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestnictwa w atrakcjach odbywających się w ramach półkolonii. Dzieci poznały m.in. Teatr Nowy od kulis oraz zobaczyły na czym polega praca charakteryzatora. W muzeum Blubry uczyły się gwary poznańskiej, a w pracowni Gliniana Kula poznawały tajniki wyrobów ceramicznych oraz same miały możliwość wykonania naczyń. Podczas półkolonii byliśmy również w parku rozrywki Lider, w kinie oraz na kręglach.
20 stycznia 2019
Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najmilszych. W tym roku ta wyjątkowa uroczystość odbyła się 8 stycznia. Babcie i dziadkowie zebrali się w holu Naszej Szkoły, aby podziwiać występy swoich kochanych wnuków- uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej. Zebranych seniorów serdecznie powitała dyrektor szkoły pani Katarzyna Krüger-Szczot, składając serdeczne życzenia. Uczniowie przedstawili program artystyczny: jasełka, wierszyki, piosenki oraz tańce. Po odśpiewaniu „Sto lat” dzieci (...)
8 stycznia 2019
Z okazji “Dnia Misia” świetliki wzięły udział w zorganizowanym przez świetlicę szkolną konkursie plastycznym pt. “Mój Pluszowy Miś”. Uczniowie wykonali przepiękne portrety swoich ulubionych pluszowych misiów. Prace były pomysłowe i różnorodne. Dzieci wykazały się starannością i zastosowały wiele ciekawych technik plastycznych. Na zwycięzców czekały miłe nagrody. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz drobne upominki. Dziękujemy świetlikom za wspólną dobrą zabawę, gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych (...)
8 stycznia 2019
W grudniu świetlica szkolna zorganizowała konkurs na „Najpiękniejszą ozdobę choinkową” dla uczniów klas I i II Szkoły Podstawowej. Wszystkie prace były pięknie i starannie wykonane. Dzieciom nie zabrakło oryginalnych pomysłów. Wybór tych najpiękniejszych był bardzo trudny. Po naradzie i dokładnej ocenie każdej pracy, jury wyłoniło zwycięzców. Wyniki konkursu: I miejsce: Nina Kotłowska – klasa Ib, Zuzanna Bobel – klasa IIa II miejsce: Antonina Antkowiak – klasa Ib III miejsce: Martyna Beierlein (...)
6 stycznia 2019
Jasełka szkolne
23 grudnia 2018

Przejdź do strony

Wydarzenia z następujących lat
Jak powstawała nasza szkoła
linia
Zobacz jak powstawał budynek naszej szkoły.