Wydarzyło się w naszej szkole w roku szkolnym 2018/2019

Trzeci tydzień lutego poświęcony był w świetlicy Walentynkom. Z tej okazji dzieci przygotowały kartki walentynkowe, które dzięki skrzynce trafiły do adresatów. Uczniowie wzięli udział w zabawach walentynkowych - z balonami i integracyjnych. Układali także serduszkowe puzzle. Wykonali urocze jednorożce oraz koniki z serc, którymi ozdobili klasowe doniczki z kwiatami. Wszyscy świetnie się bawili i miło spędzili ten walentynkowy czas.
15 lutego 2019
Karnawał to czas hucznych zabaw. Taka właśnie odbyła się w sali gimnastycznej Naszej Szkoły 13 lutego 2019 roku. Uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej przybyli na bal pomysłowo przebrani. Na balu nie zabrakło księżniczek, tancerek, rycerzy, piratów, superbohaterów, czarodziejek, policjantów, strażaków, kotków, biedronek i można by tak wymieniać jeszcze długo. Niektórzy uczniowie ukryli swoje twarze pod maskami, przez co byli nie do rozpoznania. Zabawę prowadzili profesjonalni animatorzy. Oprawa muzyczna sprawiła, że nikt (...)
14 lutego 2019
Nasz coroczny Koncert Walentynkowy!
14 lutego 2019
Skażona woda, niedobory jedzenia i wzrastający poziom skażenia powietrza. Zmutowane zwierzęta, radioaktywna chmura i zepsute wyposażenie. Ten postapokaliptyczny klimat towarzyszył nam podczas kolejnego spotkania z planszówkami. Nie wszyscy ocaleni zostali ocaleni. Aż strach pomyśleć co się wydarzy podczas kolejnego wspólnego grania bez prądu:)
13 lutego 2019
W bieżącym roku szkolnym uczniowie wszystkich klas mają możliwość uczestnictwa w programie profilaktycznym Trzeci elementarz czyli program siedmiu kroków. Celem zajęć jest pokazanie perspektyw zdrowego stylu życia i drogi do osobistych satysfakcji bez używania alkoholu i innych substancji psychoaktywnych, wskazanie możliwości unikania zagrożeń i sposobów radzenia sobie z nimi oraz wytrenowanie kilku ważnych umiejętności życiowych: • odmawiania • satysfakcjonującej zabawy bez sięgania po środki uzależniające • (...)