Wycieczka do Pobierowa

W dniach 9-11 czerwca uczniowie klasy 1d, 2b oraz 3a byli na wycieczce w Pobierowie. W czasie pobytu dużo spacerowaliśmy, odwiedziliśmy Pustkowo, gdzie zobaczyliśmy replikę krzyża z Giewontu. Krzyż jest symbolicznym odzwierciedleniem słów Jana Pawła II -„Jak wiatr wieje od Bałtyku po gór szczyty - do krzyża na Giewoncie” łącząc wiernych najważniejszym znakiem chrześcijańskim.
Drugiego dnia udaliśmy się na wycieczkę do Wolińskiego Parku Narodowego, zwiedziliśmy latarnie morską w Świnoujściu oraz Fort Gerharda. Byliśmy nad jeziorem turkusowym oraz zobaczyliśmy Międzyzdroje-letnią filmową stolicę Polski.
Ostatniego dnia udaliśmy się do Kołobrzegu, gdzie odbyliśmy rejs po morzu statkiem.
Atrakcji było wiele, pogoda dopisała - był to niewątpliwie zasłużony odpoczynek po całym roku szkolnym. Teraz z niecierpliwością czekamy na wakacje.

12 czerwca 2016