Szlachetna Paczka

Szanowni Państwo,
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem pragnie serdecznie podziękować wszystkim – Rodzicom, klasom i ich wychowawcom i wszystkim pracownikom szkoły, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji „Szlachetna Paczka 2017”. Państwa zaangażowanie i wsparcie przyniosło niesamowite efekty. Bardzo dziękujemy za przepyszne ciasta, które mogliśmy sprzedawać w czasie trwania Kawiarenki Mikołajkowej. Dochód również przeznaczony był na potrzeby akcji.
Bardzo serdecznie dziękujemy!!!

Poniżej zamieszczamy relację Wolontariusza z wręczenia Rodzinie paczki:
„W momencie, kiedy rodzina zobaczyła paczki poczuła ogromne wzruszenie. Największą radość rodzinie sprawiła pralka oraz buty na zimę. Piórnik oraz kosmetyki sprawił córce rodziny ogromną radość. Dziewczynka otwierała paczki ze łzami w oczach. Rodzina ściskała wolontariuszy nie dowierzając, że ta sytuacja ma miejsce w rzeczywistości. Rodzina zachwycała się podarunkami, przymierzała ubrania, oglądała bardzo dokładnie każdą rzecz. Rodzina ciągle powtarzała jak bardzo jest wdzięczna.
Co chce przekazać wolontariusz?
Jako wolontariuszka chciałabym serdecznie podziękować Darczyńcom , bez Was nie byłoby tej paczki. Fakt, iż w jej organizację włączyły się uczniowie wzrusza mnie jeszcze bardziej. Zdaję sobie sprawę, że przygotowanie jej oraz przywiezienie do magazynu było ogromnym wyzwaniem . Jestem bardzo szczęśliwa, że istnieją wśród nas ludzie, którzy pomimo trudu chcą nieść pomoc innym zupełnie bezinteresownie. Mam nadzieję, że Wasza współpraca ze mną przebiegała równie miło jak moja z Wami. Dziękuję wam serdecznie, jesteście wspaniali i nie zapominajcie tym . Na zabliźniające się święta życzę każdemu z osobną dużo zdrowia, miłości, szacunku oraz spokoju. Pozdrawiam Was z całego serca !”

22 grudnia 2017