Apel podsumowujący I semestr

15 stycznia 2018 odbył się apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2017/2018. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego gratulowali osiągnięć nie tylko edukacyjnych uczniom naszej szkoły: Maria Hupało z 3d zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu o antyku pod patronatem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Maja Nadarzyńska z 3d zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego pod patronatem Kuratoriom Oświaty. Magdalena Augustyniak z 3e zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Konkursu Matematycznego oraz Fizycznego pod patronatem Kuratoriom Oświaty. Jakub Stachowski zakwalifikował się do etapu rejonowego Konkursu Matematycznego pod patronatem Kuratoriom Oświaty. Przedstawiciele klasy II zajęli I miejsce w projekcie tanecznym w Dopiewie. Drużyna męska zajęła I miejsce w mistrzostwach gminy w unihokeju.oraz II miejsce w finale powiatu. Szkolni szachiści zajęli 16. miejsce w finale powiatu na 48. drużyn.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

16 stycznia 2018