Gimnazjalna Olimpiada Matematyczno Informatyczna

Gimnazjalna Olimpiada Matematyczno Informatyczna GOMI organizowana przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Skórzewie w roku szkolnym 2017/2018 odbyła się po raz szósty.
W tym roku do konkursu zgłosiło się 69 szkół. Zadania w kategorii klas II pisało łącznie 497 uczniów, natomiast w kategorii klas III do konkursu przystąpiło 482 uczniów. Uczniowie mieli do wykonania zadania w Dokumencie Google, Arkuszu Google oraz Mapach Google. W zorganizowaniu konkursu pomogło 91 nauczycieli.
W naszej szkole do etapu drugiego przeszli: z kategorii klas 2: Inga Roszak-Thielmann oraz Antoni Nowak a w kategorii klas 3: Magdalena Augustyniak oraz Mateusz Pieczyński.
Miło nam poinformwoać, że wśród nagrodzonych uczniów znalazła sie Inga z naszej szkoły zajmując 6 miejsce w swojej kategorii. Serdecznie gratulujemy!

10 maja 2018