Dzień Babci i Dzień Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najmilszych. W tym roku ta wyjątkowa uroczystość odbyła się 8 stycznia. Babcie i dziadkowie zebrali się w holu Naszej Szkoły, aby podziwiać występy swoich kochanych wnuków- uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej.
Zebranych seniorów serdecznie powitała dyrektor szkoły pani Katarzyna Krüger-Szczot, składając serdeczne życzenia. Uczniowie przedstawili program artystyczny: jasełka, wierszyki, piosenki oraz tańce. Po odśpiewaniu „Sto lat” dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki oraz upominki. W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek.
Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień pełen wielu uśmiechów, wzruszeń i radości… Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków.

8 stycznia 2019