Balik karnawałowy

Karnawał to czas hucznych zabaw. Taka właśnie odbyła się w sali gimnastycznej Naszej Szkoły 13 lutego 2019 roku. Uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej przybyli na bal pomysłowo przebrani. Na balu nie zabrakło księżniczek, tancerek, rycerzy, piratów, superbohaterów, czarodziejek, policjantów, strażaków, kotków, biedronek i można by tak wymieniać jeszcze długo. Niektórzy uczniowie ukryli swoje twarze pod maskami, przez co byli nie do rozpoznania.
Zabawę prowadzili profesjonalni animatorzy. Oprawa muzyczna sprawiła, że nikt nie schodził z parkietu. W trakcie balu była również przerwa na poczęstunek i złapanie oddechu pomiędzy kolejnymi hitami muzycznymi.
Wspólna zabawa przy muzyce rozwinęła u dzieci inwencję twórczą i przyczyniła się do integracji uczniów. Jak widać wszyscy uczestnicy balu bawili się wspaniale, co najlepiej przedstawia nasza kolorowa fotorelacja.

14 lutego 2019