Wydarzyło się w naszej szkole w roku szkolnym 2018/2019

W czwartek 21 marca 2019 r. w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny. Uczestnicy na rozwiązanie zadań mieli 75 minut. Wyniki konkursu poznamy w połowie czerwca. Każdy z uczestników po rozwiązaniu testu otrzymał układankę przestrzenną w postaci kuli-breloczka. Więcej informacji na temat Wielkopolskiego Towarzystwa Matematycznego "Kangur", organizatora konkursu na terenie naszego województwa można znaleźć na stronie. Serdecznie dziękujemy uczniom i rodzicom za zaangażowanie i zapraszamy do udziału (...)
21 marca 2019
Zapraszamy do obejrzenia relacji. Filmy wykonał absolwent naszej szkoły Remigiusz Szwarc
20 marca 2019
15 marca br dziesięciu uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie Horyzonty Matematyki. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczeń klasy 7b Marcin Krzewiński zajął 3 miejsce pokonując około 200 uczniów z innych wielkopolskich szkół. Wielkie gratulacje! Poza Marcinem naszą szkołę mieli zaszczyt reprezentować: Izabela Berger, Karolina Ball, Antoni Krawiecki, Jakub Stachowski, Stanisław Pogonowski, Adam Witek, Krzysztof Jańczak, Igor Mastalerz oraz Jędrzej Ludwiczak. Konkurs odbył się na Wydziale Matematyki (...)
15 marca 2019
Uczniowie naszej szkoły: Jakub Stachowski, Adam Witek, Krzysztof Jańczak, Kamil Mścisz oraz Igor Mastalerz 14 marca wzięli udział w II edycji Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego dla klas 8 szkół gminy Dopiewo i okolic. Z wielką satysfakcją informujemy, że chłopcy zajęli wysokie miejsca. Jakub Stachowski został zwycięzcą w swojej kategorii i zajął pierwsze miejsce. Krzysztof Jańczak zajął miejsce trzecie, a Adam Witekczwarte. Drużynowo chłopcy zajęli pierwsze miejsce. Bardzo gratulujemy i życzymy dalszych (...)
14 marca 2019
Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły: Kinga Augustyniak, Kacper Jaskuła, Antoni Krawiecki, Marcin Krzewiński, Inga Roszak-Thielman, Jakub Stachowski oraz Mateusz Wojciechowski wzięli udział i swoim bardzo dobrym wynikiem osiągnęli rezultat, który zakwalifikował ich do udziału w Finale Memoriału Urszuli Marciniak. Finał Memoriału Urszuli Marciniak odbędzie się 24 marca (niedziela) 2019 roku na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Serdecznie gratulujemy
11 marca 2019