Złota Żaba

30 marca br. uczeń klasy 8b, Jakub Stachowski, brał udział w Konkursie „Złota Żaba” organizowanym przez Fundację Edukacji Społecznej EKOS w Swarzędzu. Kuba wygrał etap szkolny zarówno w konkursie w Dziedzinie Matematyki jak i w Dziedzinie Języka Polskiego i Literatury. Jest to niewątpliwie bardzo duży sukces. Bardzo serdecznie gratulujemy!
Zamiarem organizatora konkursu jest premiowanie tych uczniów, którzy łączą umiejętność logicznego i niestereotypowego myślenia z wyobraźnią i gotowością szukania niebanalnych rozwiązań.
Uroczyste ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród nastąpi w dniu 11 maja2019r. w Swarzędzu. Już dziś trzymamy kciuki i życzymy samych sukcesów, nie tylko w tym konkursie, Kubie!

30 marca 2019