Klasy 8b i 3c na wycieczce w Łodzi i Warszawie

30 i 31 maja uczniowie klas 8b i 3c zwiedzali Łódź i Warszawę. W Łodzi zwiedzili Muzeum Kinematografii i Muzeum Animacji SE-MA-FOR oraz słynną Łódzką Szkołę Filmową. Zobaczyli najpiękniejsze zakątki miasta m.in. ulicę Piotrkowską, Pałac Poznańskiego oraz Rezydencję Książęcy Młyn. Wieczorem w Teatrze Małym znajdującym się na terenie centrum handlowo-usługowo-rozrywkowym Manufaktura obejrzeli komedię kryminalną "To nie była piąta, to była dziewiąta". W Warszawie najpierw wzięli udział w warsztatach teatralnych w Teatrze Powszechnym, a następnie zwiedzili Stare Miasto - Plac Zamkowy, Rynek Starego Miasta, Krakowskie Przedmieście, Grób Nieznanego Żołnierza i Ogród Saski. Pełni wrażeń i w doskonałym humorze wrócili w godzinach wieczornych do Skórzewa.

3 czerwca 2019