I miejsce Antka w finale Internetowej Ligi Łamigłówkowej

Mamy ogromny zaszczyt poinformować, że w dniu dzisiejszym uczeń klasy 7b Antoni Krawiecki zdobył I miejsce w finale Internetowej Ligi Łamigłówkowej organizowanej przez Centrum Popularyzacji Matematyki SIGNUM działającej przy Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej.
„Internetowa Liga Łamigłówkowa” to dobra matematyczna zabawa i trening „szarych komórek”. Konkurs odbywał się po raz trzeci. Liga Łamigłówkowa została objęta patronatem Białostockiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Matematycznego.
Konkurs odbył się w Białymstoku, gdzie Antek pojechał wraz z rodzicami. Bardzo się cieszymy, że rodzinna wyprawa na Podlasie przyniosła również sukces matematyczny Antkowi. Jeszcze raz gratulujemy serdecznie!!!

11 czerwca 2019