Matematyka królową nauk

Rok szkolny 2018/2019 dobiega końca. Był to bardzo dobry rok dla matematyków z naszej szkoły. Wielu z Was brało udział w organizowanych na terenie szkoły konkursach. Nie zawsze udawało się Wam wygrać, osiągnąć wymarzony wynik. Zawsze jednak były chęci i zapał. Za cały rok z zmaganiami i łamigłówkami matematycznymi bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy!!!

Na szczególną uwagę zasługuje trójka chłopców: Marcin Krzewiński, Jakub Stachowski oraz Antoni Krawiecki. Uczniowie w tym roku szkolnym za wybitne osiągnięcia w dziedzinie matematyki otrzymali karty podarunkowe do Empiku. Karty o wartości 200zł każda ufundowała Rada Rodziców. Poniżej przedstawiamy osiągnięcia Marcina, Kuby i Antka. Mamy nadzieję, że sukcesy chłopców będą dobrym przykładem dla innych i motywacją do pokonywania kolejnych trudności. Pamiętajcie, że po wakacjach z wieloma z Was startujemy dalej!

Z życzeniami udanych wakacji,
Agata Józefowicz-nauczyciel matematyki

Marcin Krzewiński klasa 7b
  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (organizowany przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty)