Roztańczone Dopiewo VII 2019

Już po raz siódmy 18 grudnia 2019 odbył się finał projektu Roztańczony DOPIEWO VII 2019 TANECZNE IGRZYSKA Szkół Gminy Dopiewo, projekt Fundacji Rozwoju INTEGRO współfinansowany ze środków publicznych Gminy Dopiewo z Gmina Dopiewo - strona oficjalna, GOSiR Dopiewo; Gminne Ośrodki Sportu i Rekreacji Reprezentacje szkół Gminy Dopiewo w GOSIR rywalizowała ze sobą w duchu fair play w tanecznych pojedynkach, nie zabrakło również publiczności, która licznie w tym roku dopingowała swoje reprezentacje. „Celem projektu Roztańczone Dopiewo jest promocja wśród dzieci naszej gminy aktywnego spędzania czasu wolnego, współzawodnictwo taneczno-sportowe, integracja środowisk szkolnych i przede wszystkim świetna zabaw a to udało nam się zrealizować również w tym roku. Niezwykła radość, zaangażowanie oraz energia uczestników i instruktorów dała się odczuć w każdej chwili finału – mówi organizator konkursu Kinga Żelechowska –Wiśniewska –prezes Fundacji Rozwoju Integro.

Jury konkursowe w składzie Anna Kapera-Borkowska, Agnieszka Buciora, Marcin Napierała przyznało nagrody :
I miejsce SP w Dąbrówce ,
II miejsce ZSP w Dopiewie,
III miejsce SP 2 w Skórzewie.
Wyróżnienia otrzymały szkoły : SP 1 w Skórzewie , SP w Więckowicach, SP w Konarzewie. Nagrody specjalne w postaci stypendium tanecznego ufundowane przez szkołę tańca Activus Taniec i Fitness otrzymało 12 wyróżnionych tancerzy.

Pani Ewa Barszczewska opiekun reprezentacji ze SP nr 2 w Skórzewie o tanecznych zmaganiach swoich uczniów pisze „Wyzwanie, podekscytowanie, radość i odrobina pozytywnej tremy , takie emocje towarzyszyły nam podczas projektu Roztańczone Dopiewo. Wcześniej kilka tygodni intensywnych treningów , szczęśliwy finał , puchary i medale . Radość i wspólna duma moja i uczniów bezcenna”

21 grudnia 2019