Memoriał Urszuli Marciniak

Memoriał Urszuli Marciniak to otwarte zawody w rozwiązywaniu łamigłówek diagramowych. Celem konkursu jest popularyzacja matematyki, zadań logicznych, łamigłówek matematycznych i logicznych oraz podniesienie kultury matematycznej wśród Polaków.
Zawody składają się z dwóch etapów – eliminacyjnego, który odbył się 28 lutego w naszej szkole. Uczniowie pisali test w dwóch kategoriach. Wśród uczniów klas młodszych, piszących test w kategorii Beniamin w najlepszej trójce znaleźli się: Zuzanna Bobel, Nicole Pazoła oraz Amelia Pytlik. W naszej szkole test w tej kategorii pisało 9 uczniów.
W kategorii uczniów klas starszych, piszących test w kategorii Juniorów w najlepszej trójce są: Antoni Krawiecki, Kacper Jaskuła oraz Izabela Berger. W naszej szkole test w tej kategorii pisało 25 uczniów.
Pozostałe wyniki dostępne są u p. Agaty Józefowicz.
Zgodnie z regulaminem konkursu czekamy na ogłoszenie progu, jaki będzie gwarantował wejście do Wielkiego Finału, który odbędzie się na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

28 lutego 2020