Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2 października obchodziliśmy jubileuszowy -X ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA. Ten dzień uczniowie klas 3a wraz z panią Ewą Wichlińską oraz 4a z panią Agatą Józefowicz celebrowali wspólną zabawą z iloczynami w różnej formie. Wśród zaproponowanych gier znalazły się: gry karciane – Piotruś i Wojna oraz Układanie PUSów i piramid iloczynowych. Wszystkie aktywności przeprowadzone zostały oczywiście z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Trzecioklasiści będący pod wrażeniem wysokiego poziomu umiejętności mnożenia starszych kolegów, przystąpili do weekendowego treningu, by w poniedziałek podjąć rywalizację o tytuł Klasowego Pogromcy i klasowej Pogromczyni Tabliczki Mnożenia. Najdzielniejsi w boju zostali nagrodzeni okolicznościowymi dyplomami.

2 października 2020