Wybory do Samorządu klasowego w kl.4a

Samorząd klasowy to brzmi dumnie! Uczniowie klasy 4a podczas ostatniej godziny wychowawczej w demokratycznych wyborach wybrali przewodniczącego oraz zastępcę klasy. Aby móc zostać kandydatem chętni uczniowie musieli się przygotować. Każdy ochotnik musiał wykonać plakat lub prezentację, w której przedstawił siebie, opowiedział co chciałby zrobić jeśli wygra wybory. Kandydatów było wielu. Nieobecna uczennica przysłała prezentację, w której nagrała swoją wypowiedź. Zależało wszystkim! Żal, że wygrać mogła jedna osoba.
Wszyscy uczniowie klasy po zapoznaniu się z sylwetkami kandydatów oddali anonimowo jeden głos. Po zebraniu wyników okazało się, że przewodniczącym klasy został Piotr W., jego zastępcą Liwia Dz. Bardzo serdecznie gratulujemy! Wszyscy liczymy, że będą świecić przykładem i godnie reprezentować klasę 4a.

5 października 2020