Biegowe sukcesy sztafet

Po udanym występie w Mistrzostwach gminy Dopiewo w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się w Dąbrówce reprezentacja Naszej szkoły dziewcząt i chłopców w dniu 6.10.2020 roku udała się na Finał Powiatu Poznańskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych do Krosna koło Mosiny. Faktem jest, że w dobie pandemii uczestniczyło trochę mniej szkół, co nie umniejsza sukcesu Naszych zawodniczek i zawodników. W kategorii dziewcząt (roczniki 2006-2007) zdobyliśmy brązowe medale, a w kategorii chłopców (roczniki 2006-2007) nasi biegacze wywalczyli wicemistrzostwo powiatu. A oto reprezentanci: Małgorzata Kelar, Adrianna Leszczyńska, Yevheniia Pinchuk, Emilia Artajew, Natalia Turek, Zuzanna Skorupska, Maja Sekretarczyk, Michał Stefurak, Filip Ćwiertniak, Antoni Przybylski, Paweł Rudziński, Adam Grządzielewski i Jerzy Piekutowski.

6 października 2020