Sobota, 27 lipca 2024,

Magiczne Spotkanie z Mikołajkami w Szkolnej Świetlicy!

Nasz czas rozpoczął się od wspólnej pogadanki na temat tradycji związanych z Mikołajkami. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści o zwyczajach z różnych stron świata, dowiadując się, jak różnorodne są sposoby obchodzenia tego wyjątkowego dnia.

Następnie przyszedł czas na praktyczną część zajęć – fascynującą pracę plastyczną.

W trakcie pracy nad projektami, rozmawialiśmy także o wartościach takich jak hojność, życzliwość i radość dzielenia się z innymi – ważnych elementach ducha Mikołajkowego. Dzieci dzieliły się swoimi pomysłami na upominki dla bliskich i wymieniały się pozytywnymi historiami związanymi z okresem świątecznym.

Zakończenie zajęć było równie urocze, jak ich początek. Dzieci, trzymając swoje dzieła, dzieliły się wrażeniami z kolegami i koleżankami, a my razem celebrowaliśmy ducha wspólnoty i twórczej zabawy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i entuzjazm. To była wyjątkowa okazja do budowania więzi, kreatywnego wyrażania siebie oraz refleksji nad wartościami świątecznymi.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne magiczne chwile w Szkolnej Świetlicy!