Sobota, 27 lipca 2024,

Polarne Miśki

Nasza grupa świetlicowa wzięła udział w fascynujących zajęciach plastycznych z okazji Dania Pluszowego Misia,  podczas których powstały urocze “Misie Polarne”.

Nasi mali artyści z pełnym zaangażowaniem wzięli się do pracy, używając swojej wyobraźni i kreatywności, aby stworzyć niezwykłe misie, które przypominają nam o mroźnych obszarach biegunowych. Zadanie to nie tylko rozwijało umiejętności manualne uczniów, ale także uczyło ich cierpliwości, współpracy i wytrwałości.

Każdy “Miś Polarny” jest unikalny i wyjątkowy, odzwierciedlając charaktery i pomysły naszych uczniów. To nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała okazja do rozwijania zdolności artystycznych i rozwijania wyobraźni.

Pamiętajcie Uczniowie, że w świetlicy zawsze znajduje się miejsce dla kreatywności i radości. Dziękuję za Wasze zaangażowanie i mam nadzieję, że kolejne zajęcia przyniosą nam równie wiele radości i inspiracji.