Czwartek, 26 września 2024,
Aktualności Komunikaty

Centrum Usług Społecznych w Dopiewie informuje:

Szanowni Państwo,

Od tego roku w Centrum Usług Społecznych w Dopiewie można skorzystać z nowych usług społecznych.

Prosimy zwrócić szczególną uwagę na usługę społeczną skierowaną do dzieci i młodzieży z Gminy Dopiewo – konsultacja z psychologiem i psychiatrą dziecięcym.

Usługa realizowana jest w ramach specjalistycznego poradnictwa z zakresu profilaktyki zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży i jest częściowo odpłatna.

Koszt konsultacji z psychologiem dziecięcym wynosi 50 zł za jedno spotkanie.

Koszt konsultacji z psychiatrą dziecięcym wynosi 100 zł za jedno spotkanie.

Oferujemy też pakiet rodzina – poradnictwo specjalistyczne dla rodzin. Zajęcia prowadzone są w 3 grupach wiekowych – maluszek, junior, nastolatek i odbywają się w świetlicy w Dąbrowie. Koszt 80 zł za 8 godzin zajęć  w miesiącu.

Dla osób dorosłych oferujemy pakiet mobilny fizjoterapeuta oraz pakiet zdrowy tryb życia.

Więcej informacji na Facebooku Centrum Usług Społecznych w Dopiewie oraz u Koordynatora Indywidualnych Planów Usług Społecznych:

Telefonicznie: 609-299-811

Osobiście: w Centrum Usług Społecznych ul. Dworcowa 1 w Dopiewie (budynek dworca PKP)